Yahoo Kaydol, Yahoo E Posta Kur

Eylül 22, 2016 | By admin | Filed in: E Posta.

Yahoo Kaydol

Yahoo amerikan yapımı birçok kategoriden ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır. Yahoo bu kategorilerden kullanıcılarına hizmet vermektedir. Haber, spor, magazin gibi bu tarz kategorilerden kullanıcılarına yardım etmektedir. Yahoo aynı zamanda web arama motorudur. Yahoo web sitesinin en önemli özelliklerinden biride ücretsiz olarak E Posta vermektedir. Bu makalemizde sizlere Yahoo Eposta Kaydol ve epostayı nasıl alacağınızı sizlere anlatacağız. Öncelikle sizlere resim üzerinden ve nasıl dolduracağınızı anlatacağız. Hemen aşağıda sizlere anlatalım.

İlk olarak hemen Buraya Tıklayın.

yahoo-kaydol-resimli

yahoo-kaydol-resimli

Yukarıda gördüğünüz yahoo kaydolmanız için bu formu doldurmanız gerekmektedir. Hemen nasıl dolduracağınız maddeler halinde yazalım.

  • Adınızı ve soyadınızı yazın ve diğer seçeneğe geçelim.
  • daha sonra kendinize özel bir email kullanıcı adını oluşturmanız gerekmektedir. Çoğu yeni eposta kullanıcıları email oluşturamamaktadır. Bu yüzden bir mail hesabı kuramıyorlar. Örneğin; AD&SOYAD&LAKAB@yahoo.com şeklinde yapmanız gerekmektedir. Yada eposta kullanıcı adınızda sayı ve harf aralarına ekleyebilirsiniz.
  • Diğer kutucuğumuz ise “Telefon Numarası” eklemeniz lazımdır. Eğer telefon kullanmıyorsanız yada telefon numaranızı vermek istemiyorsanız boş bırakabilirsiniz. Zaten kutucukta belirttiğim gibi orayı boş bırakıp hemen diğer seçeneğe geçebilirsiniz.
  • Bu kutucuğumuz ise doğum tarihinizi istemektedir. Ay/gün/yıl olarak düzenli bir şekilde girmelisiniz.
  • Cinsiyetinizi seçiniz.
  • Daha Sonra Kaydol butonuna tıklıyoruz. ve Yahoo hesabınız kurulmuştur.

Bu makalemizde merak ettiğiniz yerler veya yaşadığınız sorunlar varsa bizlere yorum bölümünden iletin ve sorunlarınızı çözelim ve sorunlarınızı çözmek bizler için mutluluk vericidir. Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum.


Tags: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir