Email Kaydol, E Posta Aç

Eylül 19, 2016 | By admin | Filed in: E Posta.

Merhabalar bu konumuzda sizlere nasıl yeni bir e-posta kuracbileceğinizi veya yeni eposta hesabı açabileceğiniz web siteler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda sizlere her biri ücretsiz eposta hesabı veren siteler olan Gmail eposta, Yahoo Eposta, Yandex Eposta ve Hotmail Eposta hesabı kurmak hakkında yazdığımız konulara yönlendirileceksiniz ve bu sayede konulardan bilgileri alarak yeni bir eposta hesabı açmak hakkında bilgiler alabileceksiniz.

Hotmail E posta Hesabı Nasıl Kurulur?

Hotmail e posta hesabı Türkiye de en çok kullanılan ücretsiz eposta sitelerinden biridir. Hotmail e posta hesabı açmak için yapmanız gerekenleri sizler için daha önceden yazdığımız konuda gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Ama bilmeniz gereken bir konu, hotmail e posta hesabı açarak diğer tüm Microoft ürünlerini aynı hesap ile kullanabileceğinizdir. Bu ürünler Microsoft office, Skype, Outlook ve diğer tüm Microsoft ürünleridir. Yalnız şöyle bir durum da var ki, Hotmail artık kaldırıldı ve siz hotmail yerine Outlook sayfasına yönlendirileceksiniz. İkisi de aynı şeydir ve outlook da e posta kurmak için aynı yerdir.

hotmail kaydol

Gmail E Posta Hesabı Nasıl Kurulur?

Gmail dünyanın internet gücü Google tarafından kullanıcılarına sunuclan ücretsiz e posta hizmetidir. Gmail e posta kurarak çok rahatlıkla ve tüm cihazlardan kullanabileceğiniz bir e posta hesabınız olacaktır. Bu tüm cihazlardan kastımız (Android, İphone, Windows Mobile vs.). Ayrıca Gmail e posta dünya çapında çok kullanılan bir eposta servisidir. Hemen sizde deneyin ücretsiz olarak faydalanın.

Gmail Kaydol

Diğer E Posta Adresleri için tıklayın: E Posta


Tags: , ,

17 comments on “Email Kaydol, E Posta Aç

 1. Vahidesudesayar diyor ki:

  eposta kayıt olamıyorm lütfen yardım edin yaa

  • Abdullah Selli diyor ki:

   Merhaba Vahide, tam olarak nerede takıldınız, daha detaylı olarak yazınız’ki sizlere daha iyi bir şekilde yardımcı olamaya çalışalım.

 2. Bera diyor ki:

  Email almak istiyorum

 3. Berat diyor ki:

  jgffghjhhgfyhhghhhvujfhfffjxrjfdvrhfgffgftfggghhgtgiurdviythjvggjhgiggfgtg

 4. ahmet diyor ki:

  hesap açamıyorum ya lütfen yardım edin

 5. calal diyor ki:

  calalbabakihiyev

 6. emreberk diyor ki:

  ben özel versiyonlu içinde her şey bulunan 1 tane çar istiyorum.(LÜTFENN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

 7. Hifa Öztürk diyor ki:

  Ve kişisel hesabm kapatıldı yeniden nasl acabilirm onu ltfen yardımcı olun

 8. tgffg diyor ki:

  Errtyuui

 9. Ali diyor ki:

  Sahibinden como üye olmak için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir