E Posta Kur

Eylül 19, 2016 | By admin | Filed in: E Posta.

E Posta Kur

Merhabalar, bugün sizlere E Posta Kur Adlı makalemizi sizlerin huzurlarınıza sunacağız. İlk olarak sizlere ücretsiz ve Dünyaca ünlü olan web sitelerin adını vererek hemen ücretsiz olarak kayıt olabilme şansınız olacaktır. Eğer internet ile uğraşan bir kullanıcı iseniz öncelik olarak bir eposta sahibi olmanız gerekmektedir. Genel olarak oyun oynayan kişilerin bir epostası olması gerekir. Hatta 2 epostaya’da sahip olabilir. Çünkü bir epostayı oyun için diğer epostayı’da kendi kişisel bilgileri için kullanabilir. Bugünde sizlere bu eposta sitelerini karşınıza sunacağız; Gmail, Hotmail, Yahoo, Yandex, gibi bir çok web siteyi sizlere sunacağız. Birazdan sizlere aşağıda nasıl e posta adresi alacağınız hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Hotmail: Bildiğiniz gibi hotmail çok ünlü bir eposta sitesi olmak ile beraber ciddi sayıda kullanıcıya sahip olmaktadır. Çok kaliteli ve pratik bir şekilde yapılan hotmail her kullanıcıya ücretsiz olarak e posta adresi vermektedir. Yani istediğiniz kadar hotmail’den eposta adresi alabilirsiniz. Kesinlikle açtığınız hotmail hesabından herhangi bir ücret veya ek ücret gibi para ödemeyeceksiniz. Aşağıda’ki linke tıklayınız zaten sizlere nasıl kayıt olacağınız hakkında bilgi vermeye çalıştık. Şimdi’den başarılar.

Hotmail Kaydol

Gmail: İlk olarak hemen Gmail’i tanıtalım sizlere. Biliyosunuz’ki gmail Dünya’nın en iyi eposta servisi sağlayıcılardan biri olmak ile beraber çok kaliteli ve sağlam bir e posta sitesidir. Eğer gmail servisinden kolay ve pratik bir şekilde e posta adresi almak istiyorsanız hemen aşağıdaki linkimize tıklayarak kolay ve hızlı bir şekilde gmail adresi alabilirsiniz.

Gmail Kaydol

Yandex: Yandex çok kaliteli ve kullanışlı bir eposta servisidir. Aynı zamanda bir çok ücretsiz uygulaması olup arama motoru’da bulunmaktadır. Biliyorsunuz’ki son zamanlar çok büyük reklamlar ve google’de dahil reklamlar yapmıştır. Zaten bunu bir çoğumuz gördük. Yani çok kolay ve iyi bir şekilde yükselen en iyi web siteleri arasına girmiştir. Yandex’e kaydolmak için aşağıda’ki linke tıklayın.

Yandex Kaydol

Yukarı’da sizlere ücretsiz e posta sitelerini sunduk. İnşallah bir eposta adresi almışsınızdır. Eğer teknik destek almak istediğiniz yerler varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz.


Tags: ,

2 comments on “E Posta Kur

  1. Mehmet diyor ki:

    Cok sagolun hesabımı actım tskrler

  2. emre diyor ki:

    beni çıldırtma niye açılmıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir