E Posta Al

Eylül 19, 2016 | By admin | Filed in: E Posta.

E Posta Al

Merhaba Değerli İnternet kullanıcıları bugün sizlere E-posta adresi almanız için gerekli bilgileri ve aynı zamanda çok güzel bir anlatım ile sizlere yardım edeceğiz. Öncelikle sizlere vereceğimiz E-posta adresleri yanı alacağınız E-posta adresi kesinlikle ücretsiz ve aynı zamanda yıllar boyu kullanabileceksiniz. Gayet Kullanışlı ve herkes tarafından’da kullanmaktadır. Sizlere aşağıda sıralayacağımız E-posta servislerini belki daha önce duymuş olabilirsiniz ve sizlere yardım etmek için’de elimizden gelenini yapacağız.

E-posta Neden Gerekli?
E-post artık günümüz’de çok önemli eğer bir İnternet üzerinden iş veya İnternet üzerinden Browser oyunlar yada İnternet üzeri alışveriş gibi şeyler’de E-posta olamdan kesinlikle bu verdiğim bilgiler’den veya hizmetler’den faydalanamayacaksınız. Aynı zaman’da En son çıkan akıllı telefonlar’da Google Play uygulamasın’da Eğer uygulama veya oyun gibi uygulamalar indirmek istiyorsanız kesinlikle bir E-posta adresinizin olması şarttır. Bu’da teknolojinin bizlere verdikleri diyebiliriz. Biliyoruz’ki Teknoloji veya sosyal medya ne kadar geliştikçe bizler bu yapılan çalışmaları anımsayıp kullanmaktayız. Tabi teknolojinin gelişinin bizlere verdikleri’de aynı zamanda aldıkları’da vardır. Bu konumuzu’da bidaha’ki makalemiz’de sizlere açıklayacağım.

Ücretsiz E-posta Veren Web Siteler:
Yahoo: Yahoo pek çok kişi tarafında’dan bilinmeyebilir ama çok iyi bir kapasiteye ve aynı zamanda sadık ve iyi bir kullanıcılara sahiptir. Ücretsiz E-posta vermektedir. Kesinlikle hiç bir ek ücret ile karşılaşmayacaksınız. Eğer Yahoo’dan E-posta adresi almak istiyorsan hemen link’e Tıkla:

Yahoo Kaydol

Hotmail: Hotmail herkes tarafından bilindiğini biliyoruz ve herkes tarafından’da tercih ediliyor. Genel’de en çok Hotmail’den alırlar. Bu’da ne kadar iyi ve klasik bir site olduğunu açıklıyor. Aynı zamanda ücretsiz. hiç bir ek ücret istememektedir. Eğer Hotmail’den Almak istiyorsan hemen link’e tıkla:

Hotmail Kaydol

Gmail: Gmail google’nin E-posta servis sağlayıcısıdır. Çok güzel bir sitedir. Herkese’de tercih edebilirim. Şahsen ben’de kullanmaktayım. Çok güzel ve sadedir. Yani sizlere tercihim bundan alabilirsiniz. Gmail’den almak istyorsan tıkla:

Gmail Kaydol

Mynet: Mynet bir türk sitesidir. Herkes tarafından’da bilinebilir. Çünkü sahibi türk olduğu için ve tanıtım, reklam yaptığı için. Eğer Mynet’ten almak istiyorsan hemen tıkla:

Mynet Kaydol

Bu yazımızda merak ettiğiniz yerler varsa lütfen bizlere yorum bölümünden yazın hemen sizlere ücretsiz bir şekilde yardımcı ve bir Email Açmak için gereken bilgileri sizlere verelim.


Tags: ,

3 comments on “E Posta Al

  1. gökşen diyor ki:

    eski hesabımı geri almak

  2. ozi can diyor ki:

    çok guzel bir uygulana

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir